Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astra K uzaktan kapanır açılır ayna
Merhaba arkadaşlar yeni Opel astra excellence almış bulunmaktayım. İlk aracı görmeye gittiğimde uzaktan kapılar açıldığında aynalarında açıldığını zannediyordum ama öyle değilmişSad bunu yaptırabileceğimiz bir yer mevcut mudur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara
Modul var ama saglikli degil.
Tavsiye etmem.
Ara
(08-12-2016, Saat: 18:03)ugurozclk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar yeni Opel astra excellence almış bulunmaktayım. İlk aracı görmeye gittiğimde uzaktan kapılar açıldığında aynalarında açıldığını zannediyordum ama öyle değilmişSad bunu yaptırabileceğimiz bir yer mevcut mudur?

Ben de aracimi aldigimda bu konuda hayal kirikligina ugramistim.bu ozelligin bu kalitedeki araclarda standart olmasi lazim.aksi taktirde benim gibi her araba parkettigimizde sol aynayi kapatmak , binmeden once de acmak zorunda kaliyoruz.
astra 1.4 t enjoy active 2015 Heart
Ara
(08-12-2016, Saat: 23:05)ozgur6042 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2016, Saat: 18:03)ugurozclk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar yeni Opel astra excellence almış bulunmaktayım. İlk aracı görmeye gittiğimde uzaktan kapılar açıldığında aynalarında açıldığını zannediyordum ama öyle değilmişSad bunu yaptırabileceğimiz bir yer mevcut mudur?

Ben de aracimi aldigimda bu konuda hayal kirikligina ugramistim.bu ozelligin bu kalitedeki araclarda standart olmasi lazim.aksi taktirde benim gibi her araba parkettigimizde sol aynayi kapatmak , binmeden once de acmak zorunda kaliyoruz.

Çok haklısınız, ben bir de yukarıda da ifade ettiğim üzere arabayı görmeye gittiğimde öyle Zannetmiştim, o yüzden bu kadar dolu araçta insan bekliyor...

Ara
youtube de aynalara motor takılarak uygulamalar yapılmış ama ne derece memnunlar ve araç elektrik aksamına bir zararı var mı bilemiyorum.ilk zamanlar ben de sizin gibi baya kafama takmıştım.insan en azından aynaların altına sinyal lambası koyar diye düşünüyordum Smile gitgide gözünüz alışıyor ama Wink
astra 1.4 t enjoy active 2015 Heart
Ara
Bende sizin gibi orijinalliğin bozulmaması yönünde düşünüyorumSmile artık mecbur alışacağız

Ara
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın
(09-12-2016, Saat: 11:18)Emrah64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

Çok teşekkür ederimSmile eğer İstanbul olarak toplanırsak katılmaktan şeref duyarım

Ara
Demek ki yeni kasaya da kumandadan açılıp kapanma koymamışlar. Ben de cosmo araç alınca ilk başlarda kumandayla açılıp kapanma olmamasını çok yadırgamıştım ama artık alıştım. Gerek duyduğum zamanlarda arabadan inerken ayna ayar düğmesini aşağıya çekiyorum, katlanıyor. Çok da üzerinde durmayın, alışıyorsunuz. Asıl camların açık kalması daha kötü. Kumandanın kapatma tuşunu basılı tutunca kapanıyor ama ben önceki aracıma toplam maliyeti 5 tl olan röleli bir modül bağlamıştım (2000 astra g) kumandadan kapıları kilitleyince (ikinci kilitlemede) ne kadar açık çam varsa kapanıyordu. Asıl bu daha değerli bir özellik bence..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Ara
(09-12-2016, Saat: 21:54)sting1981 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demek ki yeni kasaya da kumandadan açılıp kapanma koymamışlar. Ben de cosmo araç alınca ilk başlarda kumandayla açılıp kapanma olmamasını çok yadırgamıştım ama artık alıştım. Gerek duyduğum zamanlarda arabadan inerken ayna ayar düğmesini aşağıya çekiyorum, katlanıyor. Çok da üzerinde durmayın, alışıyorsunuz. Asıl camların açık kalması daha kötü. Kumandanın kapatma tuşunu basılı tutunca kapanıyor ama ben önceki aracıma toplam maliyeti 5 tl olan röleli bir modül bağlamıştım (2000 astra g) kumandadan kapıları kilitleyince (ikinci kilitlemede) ne kadar açık çam varsa kapanıyordu. Asıl bu daha değerli bir özellik bence..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Sizde haklısınız alışacağız Smile

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  astra k 1.4t otomatik enjoy plus arıyorum muratkaramus 3 185 05-12-2016, Saat: 09:29
Son Yorum: muratkaramus
  Opel astra k enjoy hakkında bazı sorularım ? niyazi.92 1 276 27-11-2016, Saat: 00:20
Son Yorum: ray55
  Astra K ve Watts Süspansiyonlar reventon23 12 3,045 14-10-2016, Saat: 09:40
Son Yorum: vehicle_dynamics
Question ASTRA K Titreme Problemi Mr.KvK 8 2,080 29-08-2016, Saat: 22:40
Son Yorum: Tahsin Simsek
  Astra K mı Golf 7 mi? gezegen 18 2,636 15-08-2016, Saat: 12:07
Son Yorum: Eraycan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi