Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankarada araca yardımcı olacak birisi var mı ?
herkese merhaba

bir sebepten dolayı yazın veya baharda ankaraya geleceğim araca yaptırmak istediğim birkaç parça işlem var sırasıyla;

1- kedi gözlere led uygulaması çakarlı şekilde

2-kapı koluna led uygulaması

3-arıza lambası yakmayan plaka lambası (elimde proton var philipsin ancak yakıyor)

4-amerikan park modülü ön ve yan sinyallere

5-ayna altı mercekli ışık uygulaması

5- bu işin emekçisine bir tatlı ikramı şeklinde yardım istiyorum

eğer sport modele yapılabilecek başka güzel uygulamalar var ise fikirlere 7/24 açığım
önemli not: ben hepsini yapamam derseniz ankarada bu işlemleri temiz yapabilecek kimler vardır şimdiden Teşekkürler
MdBr
Araç:Opel
Model:Astra 1.3 CDTI Sport
Yıl:2013
Renk:Kar Beyazı
Durumu:Kendi Halinde Big Grin

Opel - Wir Leben Autos
Ara
Diğerlerini bilmem ama arıza lambası yakmayan plaka ışığı için kazım Karabekir'de FM tuning var. Dışkapı tarafına doğru giderken, yolun o tarafında. Benzinlikle bitişik, köprüye çıkmadan önceki son benzinlik olması lazım. Ben orada taktırdım ve memnunum. İnternet siteleri var, oradan inceleyebilirsiniz. Diğer uygulamalarla ilgili de yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Ben birini hallettim, diğer arkadaşlar da bilgi verirler..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Ara
(14-02-2017, Saat: 19:36)sting1981 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğerlerini bilmem ama arıza lambası yakmayan plaka ışığı için kazım Karabekir'de FM tuning var. Dışkapı tarafına doğru giderken, yolun o tarafında. Benzinlikle bitişik, köprüye çıkmadan önceki son benzinlik olması lazım. Ben orada taktırdım ve memnunum. İnternet siteleri var, oradan inceleyebilirsiniz. Diğer uygulamalarla ilgili de yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Ben birini hallettim, diğer arkadaşlar da bilgi verirler..

Teşekkürler hocam ilginiz için Smile Shy
MdBr
Araç:Opel
Model:Astra 1.3 CDTI Sport
Yıl:2013
Renk:Kar Beyazı
Durumu:Kendi Halinde Big Grin

Opel - Wir Leben Autos
Ara
(15-02-2017, Saat: 17:59)BEYAZMELEK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2017, Saat: 19:36)sting1981 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğerlerini bilmem ama arıza lambası yakmayan plaka ışığı için kazım Karabekir'de FM tuning var. Dışkapı tarafına doğru giderken, yolun o tarafında. Benzinlikle bitişik, köprüye çıkmadan önceki son benzinlik olması lazım. Ben orada taktırdım ve memnunum. İnternet siteleri var, oradan inceleyebilirsiniz. Diğer uygulamalarla ilgili de yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Ben birini hallettim, diğer arkadaşlar da bilgi verirler..

Teşekkürler hocam ilginiz için Smile Shy

Rica ederim..

Ara
Farlar için Oktay usta var, ben de yaptırmayı planlıyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi