Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arka kapılarda acaba tesisat var mı?
Astra 2012 enjoy plus
Arka kapılarda hoparlör yok!  Hoparlör takmak istiyorum fakat kablo tesisatı var mı  yok mu bilmiyorum.
Daha önce bu donanımda araca böyle bir işŸlem uygulatan var mı acaba?
1.4 turbo
Olimpik Beyaz
Active Select

Ülkm Acklnlı
Ara
Hocam bu konu epey tartışılmıştı ve aynı yıl üretilen aynı donanımda birkaç farklı araçta durum değişkendi. Kimisinde tesisat hazır ve sadece hoparlör montajı yaptırararak işlemi gerçekleştirmişti kimi arkadaşların aracında hiç tesisat yoktu ve tesisat çektirmek zorunda kalmıştı. Biraz şansınıza kalmış bir konu maalesef. Bu arada her iki durumda da montaj sırasında işinin ehli olmayan ustalar tesisat çekerken yada hoparlörü takarken kabloya zarar verdiklerinden dolayı sigorta atması iç aydınlatma çalışmaması vb. durumlarla karşılaşmışlardı. Nacizhane tavsiyem hoparlörü kesinlikle taktırın ve bunu işinin ehli olan bir ustaya uygulattırın.
Astra HB 2010 Enjoy 1.6 115 HP Olimpik Beyaz / BRC Lpg Kit / Cyclone Multimedya / Sport Jant / Ledli Sport Farlar / Karter koruma / Kapı Kolu & Vites Altı Led Dizayn / Ayna Altı Led Dizayn / Arka Kapı JBL Hoparlör / Shark Anten / GM Astra Kapı Eşiği/S-Dizayn Krom Cam Çıtası/Krom Kapı Kolları/Krom Egzoz Ucu
Ara
Teşekkürler. Anlaşılan sökmeden anlamak zor
1.4 turbo
Olimpik Beyaz
Active Select

Ülkm Acklnlı
Ara
ben taktırdım şöyle anlatayım

tesisat orta direklere kadar var ancak ondan sonrası yok, o araya ek kablo atarak işlemi yapabilirsiniz.
Ara
merhaba necvox multimedya sistemi takılı araçlarda kaç hoparlör var ve nerelerde bu konuda net bilgisi olan varmı arkadaşlar.
1.4 140 Active Select Sport 2015  Model Necvox Multimedya,Geri Görüşlü Kamera, Kış Paketli, Cosmo Jant
Ara
Araç sport donanim sanirim 6 hoparlor var ön kokpit 2 tiviter ve 4 kapida hoparlör var
(Ankarada kapı Kolu ve Vites altı led uygulaması için özel msj atabilirsiniz.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Araç içi ön arka kamera sistemi kurdum turbonet 23 2,102 24-04-2017, Saat: 10:17
Son Yorum: byblacktimeee
  Multimedya ön arka park sensörü turbonet 2 491 04-11-2014, Saat: 18:53
Son Yorum: turbonet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi