Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diş macunu kullanma - Far Restorasyon
DişŸ macunu varsa sıkıntı yok Smile  Aracım yeni olmasına rağŸmen farlardan çıkmayan bazı lekeler vardı.İlk fırsatta deniyorum.

DişŸ macunu kullanma Far Restorasyon

Headlight Restoration Using Toothpaste
Ara
Ben eski aracima 6 ayda bir uygulardim. Sasirtici derecede verim alirdim. Cok emegim vardi namussuzda :-D
"Sorgulamayan insan câhildir, sorgulatmayan ise zâlim." - Mustafa Kemal ATATÜRK
kaliteli resim çekmek için SLR Makina
hızlı internet için fiber optik
oyun oynamak için ps4
far parlatmak için PLASTX

herkes en iyi bildiği işi yapsın Smile
i1mq.jpg
Ara
DişŸ macunu uygulaması ve cila ile aynı sonuç elde edilebiliyor plastx bulamayanlar için alternatif  Smile
(20-12-2013, Saat: 20:30)Aydn link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DişŸ macunu uygulaması ve cila ile aynı sonuç elde edilebiliyor plastx bulamayanlar için alternatif  Smile

internet var ; sen önüne diz ayağŸına gelir herşŸey  dancee
i1mq.jpg
Ara
(20-12-2013, Saat: 20:36)Cosmo link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:internet var ; sen önüne diz ayağŸına gelir herşŸey  dancee

Her şŸehire hipermarket açmayı biliyorlar ama sürücülere yönelik kaliteli ürün satmıyorlar  Sad
Birkaç yerde diş macununun farları sonradan daha çok sararttığını okumuştum. Ne derece doğru bilemiyorum tabi.

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
diş macunu falan şehir efsanesi, boşa safsatalarla vakit harcamayın bence , elin yatkınsa alırsın makinayı , zımparayı , polishi yaparsın, yoksa verirsin 100 tl yaptırırsın. Act de yapıyor meguiars da sonax da.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi