Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini 0801 Ambarella araç kamerası izlenimler.
bende forumda gördüğŸüm yorum ve resimlerden sonra ebay den 77 usd  aldım.yaklaşŸık 15 günde geldi.daha önce aynısının çakmasını almışŸtım 1 haftada bozuldu.iade ettim bunu aldım.bu ürün çok güzel ve kullanışŸlı.gece ve gündüz kayıt örnekleri atıyorum.aynı zamanda kayıtları daha sonra pc de izlerken yanda hangi yoldan gittiğŸinizi google haritada gösteriyor.alt tarafta da gittiğŸiniz hızı gösteriyor.onun da fotosunu atıyorum.almak isteyenlere bir fikir oluşŸturur umarım.
vYbRZp.png

gündüz
gece
Gbdmv3.jpg
2011 Astra J 1.3 CDTI Sport Olimpik Beyaz
Ara
Gayet güzel inş hiç kayıtları kullanmadan yolunuza keyifle devam edersiniz
(Ankarada kapı Kolu ve Vites altı led uygulaması için özel msj atabilirsiniz.)
Kayıt kalitesi süper gerçekten, eğer uzun süre sorunsuzca giderse kesinlikle alınası bir kamera.
KDaY4y.jpg
Ara
(08-08-2014, Saat: 17:12)GNSpower link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kayıt kalitesi süper gerçekten, eğer uzun süre sorunsuzca giderse kesinlikle alınası bir kamera.
Aynen abi süpermiş valla... Hız ve konum bilgisinin olması ayrı bir güzellik...
Herhangi bir konu hakkında soru sormak için;

[email protected]
Twitter: @mucahitduran
Facebook: Mücahit Salih DURAN
Hayırlı olsun.
Astra j 1.6 Edition Beyaazzz / Park sensörü / Karter Koruma / Cam Filmi / Krom Cam Çıtası / S-Dizayn Krom Kapı Eşiği / Osram Nightbreaker Plus H7 / Turuncu t20 / Amerikan Park / Bagaj Havuzu / Arka Kapı Hoparlör / Orjinal Egzoz Ucu / Sprint Booster / BMC Kutu İçi Hava Filtresi / Krom Pedal Seti / Shark Anten /.....devamı gelecek..
Ara
Gule guke kulanin, konum ve hiz olayi supermis
Ara
eneee Çorum.. dancee hem görüntü kaliteleri (özellikle gece) hem de uygulaması ile ne kadar başarılı olduğu ortada.
ucuz cihazlara az para verip sürekli bozulmasıyla, kötü video kayıtlarıyla uğraşmaktansa bu ve bunun gibi cihazlar en iyisi
cagrisucu_od2.png
teşekrler .
(09-08-2014, Saat: 10:09)Odak Çağrı link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eneee Çorum.. dancee hem görüntü kaliteleri (özellikle gece) hem de uygulaması ile ne kadar başarılı olduğu ortada.
ucuz cihazlara az para verip sürekli bozulmasıyla, kötü video kayıtlarıyla uğraşmaktansa bu ve bunun gibi cihazlar en iyisi
evet çorumSmile çorumda çalışıyorum.
Gbdmv3.jpg
2011 Astra J 1.3 CDTI Sport Olimpik Beyaz
Ara
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Buram buram kalite kokan bir kamera. Özellikle gece çekiminde hiç kalitede bozulma olmamış, yazılımı da süper.

Acaba pili kaç saat gidiyor? Arabanın içinde kablo yayıntısı olmaması adına, evde şarj edip araca takmayı düşünebilirim.
663028_5.png
Ara
Gayet başŸarılı ve kullanışŸlı  bravoo
astra j ecoflex cozmo hakim gri, cyclone navi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OPEL ASTRA J ARAÇ DİL SEÇENEĞİ İNGİLİZCE OLDU justing 19 2,395 24-12-2016, Saat: 20:09
Son Yorum: toprakcc
  Cyber Araç içi kamera alınır mı? MuratS 12 1,024 07-06-2014, Saat: 09:00
Son Yorum: araba
  Araç içi Kamera aldım... HasanM 27 1,527 30-04-2014, Saat: 22:19
Son Yorum: astek34
  araç içi kamera tavsiyesi olan var mı? bysmail 0 293 30-04-2014, Saat: 18:24
Son Yorum: bysmail
  Electrotain Opel Astra J Araç içi Multimedya Sistemi mmtcopur 25 3,356 06-04-2014, Saat: 01:20
Son Yorum: yavuzozkan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi