Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myopel üyeliği.
Aktivasyon da var, kart da var.. sağŸolsun odak buluşŸmasında hazırlamışŸtı Tarık Bey  greatt
2013 Astra Sedan 1.4 Turbo 140 HP  *Cosmo* Manuel Vites **Bronz Kahverengi**
Yakýtýndan dolayý LPG ye geçmeyi düþündüðüm ilk gün aracýmý satýþ ilanýna koyacaðým.
Ara
ArkadaşŸlar  bana gelen bütün my opel girişŸlerini yaptım.EğŸerki girişŸ olmayan veya aktif edilemeyen arkadaşŸlar var ise mail adresi cep nosu  ile bana msj olarak iletsinler hemen kontrolunu yapalım cözüme kavuşŸturalım.ևünkü bu sizin en doğŸal hakkınız aracınıza yapılanları görmek.

0555 485 87 48
tariktunc.jpg
HEDEFİMİZ HAYALLERİNİZDİR
Ara
Birde şöyle bir olay var ben my opel e mail olarak yolladıktan sonra sizin bu my opel e giriş yapmanız gerekmekte eğerki zaman aşımı olur ise sistem kabul etmiyor.İlk işlem ve şifre tanıtılması hızlı olmak zorunda.
tariktunc.jpg
Ara
Bilgileri göndermiştim ancak halen uyarı alıyorum. Kontrol ederseniz sevinirim size özel mesaj gönderdim Smile Bu arada isminizi karıştırmışım özel mesajda Smile
2011 Astra J Cosmo A/S Teknik Gri Navin Navigasyon Smile
ArkadaşŸlar dediğŸim gibi üyelikler yapılmışŸ bazılarına sizin onay vermeniz gerekiyor 3 kişŸinin ki onaylandım.Siteye giremeyen varsa bilgi versin hemen onaylıyalım.
Yanlız mesaj whatssap  ile daha kolay iletişŸim kurabiliyoruz.

tariktunc.jpg
Ara
merhabalar,
üyeliğimi yaptırdım myopel'e aktive etmek için bir kerede girdim siteye. başka bir şey yapmam gerekli mi acaba ?
2012 Astra j Sedan 1.4 T Bronz Kahverengi 10,500km
2014 Astra j HB 1.3 Cdti Enjoy Active

s-dizayn krom cam çerçeve seti, krom kapı kolları, Tiryaki seti, Gözlük kabı, Torpido rafı, Led iç aydınlatma, Shark anten, Krom pedal seti.
Ara
Hesabım aktif oldu. Tarık Bey' e sonsuz teşekkürler.
663028_5.png
Ara
Benimde hesabım Tarık bey sayesinde sorunsuz şekilde aktif oldu. Çok çok teşekkürler Smile
2011 Astra J Cosmo A/S Teknik Gri Navin Navigasyon Smile
Arkadaşlar merhaba.Tarık bey halen Myopel üyelik aktivasyonunu yapıyormusunuz aceba?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi