Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navitech NX-252Y Opel Asta Navigasyon ve Multimedya Sistem İnceleme
Merhaba arkadaşlar. Navitech multimedya sistemini sonunda aldım. Kendim inceledim. Aklıma gelenleri söylemeye çalıştım. Ancak eksik bir konu varsa bana sorabilirsiniz. Ne kadar çok çeşit cihaz incelenirse yeni alacak arkadaşlar için o kadar çok fikir olur düşüncesindeyim.

http://youtu.be/IOnNW40JwoM

Navitech NX-252Y Opel Asta Navigasyon ve Multimedya Sistem

İncelemeden resimler

vYM8Pz.jpg

1jzDEj.jpg

Ld9gDo.jpg

rYP81m.jpg

72RXDY.jpg

PvX6D5.jpg

gjmV65.jpg

Buda kutusu
Z2GQ3V.jpg
Ara
Güle güle kullanın çok yakışmış aracınıza. Cihaz çalışırken klima ayarlarını oynadığımızda ekranda gösteriyor mu? Fan hızı hava yönlendirme nasıl görünüyor? Orjinal hoparlörleri kullanıyorsun sanırım eski sisteme göre seste bir değişiklik oldumu?Tek hoşuma gitmeyen kısmı kart girişlerinin ekranın yanında olması. Tekrar güle güle kullanın.
1.3 CDTI Sport Still Paket.  Power Red / 2012
Ara
Elinize sağlık. Güzel inceleme videosu olmuş. Alt tarafta bulunan Navitech yazılarını vs. silerseniz daha güzel durur diye düşünüyorum. Hafif tinerlenmiş bir bezle çıkıyor o yazılar Smile
Herhangi bir konu hakkında soru sormak için;

[email protected]
Twitter: @mucahitduran
Facebook: Mücahit Salih DURAN
Hayirli olsun Kendizmi taktiniz.fiyati nekadar.
VyZ3Dr.jpgynyzqy.jpg 1.7 cdti
Ara
(06-09-2014, Saat: 12:07)Erhan42 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın çok yakışmış aracınıza. Cihaz çalışırken klima ayarlarını oynadığımızda ekranda gösteriyor mu? Fan hızı hava yönlendirme nasıl görünüyor? Orjinal hoparlörleri kullanıyorsun sanırım eski sisteme göre seste bir değişiklik oldumu?Tek hoşuma gitmeyen kısmı kart girişlerinin ekranın yanında olması. Tekrar güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Klima menüsünü unutmuşum. Klimayı açınca otomatik bir menü geliyor. sağ-sol sıcaklık, dışarı sıcaklığı, dışarıdan hava girişi, fan devir hızı gibi bilgiler otomatik geliyor. Belli bir süre durduktan sonra gidiyor. Hoparlör orjinal. Eski sisteme göre baslar bana biraz daha iyi geldi. Onun haricinde bir fark yok. Radyo çekimi gayet iyi. Şu radyo parazitli, çekmiyor dediğim radyo yok.
Ara
(06-09-2014, Saat: 12:11)mucahitduran link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık. Güzel inceleme videosu olmuş. Alt tarafta bulunan Navitech yazılarını vs. silerseniz daha güzel durur diye düşünüyorum. Hafif tinerlenmiş bir bezle çıkıyor o yazılar Smile

Teşekkürler. Yazıları silerek çıkartmaya çalıştım ama olmadı. Tiner bu işi çözer. greatt
Ara
(06-09-2014, Saat: 12:27)copcu06 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun Kendizmi taktiniz.fiyati nekadar.
Teşekkürler. Kendim takmadım ama çözüm ortaklarına da taktırmadım. Çözüm ortakları 150 tl istedi. Ben bilişimciyim. Navitech montaj esnasından sorun olursa garantiye girmez dedi. 2 sene içinde arıza yaparsa garantiye giriyor. Montaj 60 tl verdim.
Ara
Hayirli olsun Smile renk tonu uyumu gogus plastigi ile birebir gozukuyor fotograflarda. canli olarakta bu kadar farksizmi acaba plastik yuzeyi alt kisimla
Astra Turbo SS (Superchips®Sprintbooster)
Ara
(06-09-2014, Saat: 19:05)Scrapercar link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun Smile renk tonu uyumu gogus plastigi ile birebir gozukuyor fotograflarda. canli olarakta bu kadar farksizmi acaba plastik yuzeyi alt kisimla
Teşekkürler. Cihazın plastik kalitesi aracın orjinal plastiği ile birebir aynı. Plastiği kaliteli yapmışlar. Renk uyumsuzluğu vb. sorun yok. Alt kısımla renk birebir aynı. Sonradan takılan cihaz olduğu belli olmuyor. greatt
Ara
Güle güle kullanın; usb ile ilgili şunu belirtmek istedim sonradan harici navi taktıracak cd 300'e yani usbsiz araçlara sahip arkadaşlar orjinal usb soketi alıp (25 tl) aux soketi ile değiştirebilir. Hatta isterlerse alttaki konsolu usb-çakmak-aux plastiğini de değiştirebilirler. orjinal bir görüntü oluşuyor. Parça kodlarını ve resimleri kısa zamanda eklemeyi düşünüyorum. Araç Antalya' da eşimde. parça kodu için isteyen olursa eşimden öğrenebilirim.

Tekrar güle güle kullanın.
Kimyager

İş Güvenliği Uzmanı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Astra j Navix multimedya video incelemem madmax50 200 13,265 10-04-2017, Saat: 10:33
Son Yorum: mucahitduran
  For-x Navigasyon metlife 28 3,663 02-04-2017, Saat: 21:48
Son Yorum: makdogan12
  OPEL ASTRA J ARAÇ DİL SEÇENEĞİ İNGİLİZCE OLDU justing 19 2,395 24-12-2016, Saat: 20:09
Son Yorum: toprakcc
  Astra J için Bu Multimedya Nasıl? aakif 6 763 23-10-2016, Saat: 22:49
Son Yorum: Lapsetur
  Brawoo Multimedya sistemi tanıtımı- Video oguzhan_orhan 36 2,091 09-11-2014, Saat: 17:56
Son Yorum: harunhoca

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi