Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psa ve Gm sonunda anlaştı
Opelin yeni sahibi artık Peugeot grup ,gm le aralarında satış anlaşması oldu.
http://mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN16A240
fxrmf5.jpg
Ara
görüşleriniz nedir türkiye için veya opel için iyimi oldu kötümü ?
yeni opellerde eskisi gibi kalite,marka adı artık kalırmı ?
Üretimler almanyadaki fabrikada mı gerçekleşicek yoksa fransaya mı taşınıcak ?
ASTRAŞK
Ara
Peugeot un opeli nerede konumladıracağına bağlı olarak opelin kalite ve üretim şekli değişir ,Peugeot opeli içinde özerk de bırakabilir yada Peugeot un mühendislerinede emanet edebilir ,işte bu değişkenler opelin geleceğini belirleyecek
fxrmf5.jpg
Ara
Şu an PSA nın alması bile markayı  %50 kendinden bezdirdi , Bekliyelim görelim belki opel aynı şase , aynı kalite , aynı platformda sağlamlıkta  olur sadece motorlar farklı olabilir , Piyasada muhtemel düşüşler olucaktır diye tahmin ediyorum araçlarımız elimizde patlamasında ne olursa olsun, eğer pejo kendi standartlarında üretirse , Vw e doğru yol gözükür ..
ASTRAŞK
Ara
Bakalım zararı kurtarmak için kaliteden ödün verecekler mi
Ara
Haberi gorur gormez eyvallah dedim. Bu satisi aracin 2.elini mutlaka etkiler chevroleti gorduk kimse yuzune bakmiyor artik...insallah opelde boyle olmaz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Opel alacaklar bir an önce alsın. yeni model çıkarırlarsa opelin tadı tuzu kalmaz. kalmadı zaten. artık toyota yada ford alırım.
Ara
(05-03-2017, Saat: 07:48)sahincem2000 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haberi gorur gormez eyvallah dedim. Bu satisi aracin 2.elini mutlaka etkiler chevroleti gorduk kimse yuzune bakmiyor artik...insallah opelde boyle olmaz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam da durum aynı değil ki? Chevrolet pazardan çekildi. Türkiye'de satışını durdurdular. Burada Opel el değiştirdi. Bence durum tam tersi olur, psa tarafından üretilen opelle gm tarafından üretilen arasında sağlamlık farkı olabilir. Yani kalite düşerse gm üretimi opeller rağbet görür ikinci elde. Ama sadece el değiştirir, üretim hattına karışmazlar ise bizi etkileyen bir durum da olmaz. Misal, volvoyu Çinliler satın aldı ama Volvo hala aynı Volvo.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Ara
Son yıllarda peugeut'nun iç dizaynları çok güzel bunlar opel'e de yansıyabilir. Misal 3008'i görmüştüm epey hoşuma gitti. Yine kendi klasını korur ama ufaktan modernlik de alabilir
Ara
Doğrusu sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden, yenilikçi ve yakıt ekonomisini artıran araçlar üretirseler ileriye bile götürebilirler aslında. Yalnız araç içi teknolojiler konusunda sanki çok da başarılı değiller. Peugeot lardaki multimedia sistemi çok başarılı değil. Tabi bu benim fikrim...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Astrayıda Pistlerde Gördük ! Astra OPC Cup delikadir24 8 870 19-04-2013, Saat: 22:15
Son Yorum: delikadir24

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi