Araba alırken bence en çekici olanı iç dizayn

Poseidon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba alırken sizi hangisi daha çok hangisi cezbediyor?.İç dizayn, motor, dış görünüm vs. Benim için iç dizayn son derece güzel olmalı keskin hatlar. rahat bir kokpit. ve yolu görüş açısı. Bu özelliklerin yeni opel serisinde üst düzeyde olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden opeli tercih ettim. İnş bu başarılı tasarımların devamı gelir....:good:

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar hoşgeldin kardeşim.Araban olmadığını belirtmişsin ama yine opel'i tercih ettiğini söylüyorsun.Anlayamadım...

Tabiki iç dizayn çok ama çok önemli.Ama ben genel olarak tüm tasarımıyla bir bütünlük oluşturup sınıfında öne çıkan arabaları beğeniyorum.İç ve dış görünüm bütünlük sağlamalı.Görüş açısına gelince,zaten çoğu araba birbirine benziyor...A sutunları konusunda herkes dertli.Ne diyelim 2008 model şahin üretilmesi dileğiyle... :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İç dizayn önemli tabiki ama bunun yanında performansı,konforu,güvenliği,2. el durumu,yedek parça ve servisi de önemli ...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısaca bir sonraki arabam kesinlikle japon olacak desem?

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında iç yada dış motor hepside önemli böyle ayrım yapmak zor olur

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güvenlik tabiki gerisi fani şeyler kaza yaptığımda koruyamıyorsa beni ne işe yarar araba Güvenlik olunca da diğerleri oluyor diye düşünüyorum örnek Mercedes Volvo Saab Bmw

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
iç dış die ayrım yapmak zor ikiside önemli